رئیس هیات تیراندازی استان گیلان طی پیامی موفقیت ملی پوش گیلانی رشته تپانچه کشورمان را در مسابقات جهانی، که از ۵ تا ۹ خرداد ماه سال جاری در شهر مونیخ آلمان برگزار شد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی استان گیلان، در پیام تبریک باب الله زارع رئیس هیات تیراندازی استان گیلان به مناسبت موفقیت قابل تحسین تیرانداز گیلانی کشورمان آقای سجاد پورحسینی آمده است:

قو علی خدمتک جوارحی واشدد علی العزیمه جوانحی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه پر فضیلت رمضان، کسب امتیاز ۵۸۲ و قرار گرفتن جناب عالی در جایگاه دهمی جهان در رشته تپانچه ۱۰ متر مسابقات جهانی مونیخ آلمان، بار دیگر ثابت کرد که فرزندان گیلان با تلاش و همتی درخور تحسین، برای کسب سکو های افتخار و پیروزی، اراده و عزمی مثال زدنی دارند.

در این پیام تاکید شده: بی تردید این موفقیت ها جز با همت و عزم شما جوان شایسته، حمایت بی منت اولیا و تلاشهای مربیان تان محقق نمی شد.

لذا ضمن تبریک صمیمانه به شما، خانواده محترمتان، خانواده تیراندازی کشور و مردم شریف و ورزش دوست گیلان، از تلاش ارزشمند و تحسین برانگیزتان تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند سبحان تداوم این موفقیت ها را برای شما مسئلت دارد.

باب الله زارع
رئیس هیات تیراندازی استان گیلان